Про нас

Історія школи

     Перша сільська школа у нашому селі зявилася на початку 20-х років. Це була звичайнісінька селянська хата під соломяною покрівлею, увінчаною величезним глиняним димарем, з якого валував їдкий дим від палива, принесеного до школи батьками тих дітей, які хотіли здобути хоч початкову освіту. Першим учителем у цій школі був Грабенко Борис Володимирович. Пізніше сюди перейшла на посаду завідуючої школи Бердавцева Л.Ф. Вже тоді було видно, що ця школа занадто тісна, бо кількість дітей, які бажали вчитись, весь час зростала. Вивільнилось 2 приміщення і поміщинський маєток Ізюмова і найкращий будинок того часу, що належав керуючому панською економією Любовичу. 15 вересня 1921 року в колишньому поміщинському маєтку був створений дитячий будинок на 100 дітей-сиріт, в будинку керуючого панською економією - відкривається школа.

     В цей час на посаду завідуючого школою переводять з Павлиша Нездійминогу М.П. Його послідовниками стали: Ільченко С.І., Литуненко Я.І., Путря С.О., Нестеренко А.П., Левицький П.П., Галенко М.Д.,Носенко О.О. З 1983 року і по нинішній час школою керує Россочинська В.В. Це завдяки її наполегливим зусиллям було побудоване сучасне приміщення школи.

    За часів свого існування школа дала країні багато обдарованих людей. Хоч школа не відзначалася великою наповненістю класів учнями, але результативність знань була досить висока. Велика тяга молоді до науки дала свої позитивні результати. Дійсно, ми пишаємося тим, що зі стін нашої школи вийшли кандидати наук, наукові працівники, викладачі вузів: Сірий В.І., Гезь І.Ф., є військові - майори, підполковники, полковники, чимало учнів здобули вищу і середню освіту, стали лікарями, вчителями, агрономами, металургами, залізничниками, працівниками культурно-освітніх закладів і іншими висококваліфікованими спеціалістами

    

 

Наші користувачі

Тут ви можете описати типових користувачів, а також те, чому цей проект важливий для них. Це хороший спосіб для того, щоб користувачі повторно відвідували ваш сайт.

Історія проекту

У цій частині ви можете описати історію проекту та причини, що послужили його виникненням. Вона підходить для згадки основних етапів проекту та вшанування його учасників.